Biorezonans Nasıl Uygulanır ?

"Biorezonans; Klinik Psikologlar Tarafından hem Fiziksel hem de Psikolojik Bağımlılığı Ortadan Kaldıran Yöntem" 

Sigaraya karşı etki, kişinin kullandığı sigaranın frekansının ayrılarak ters olarak vücuda geri verilmesi ile sağlanır. Nikotinin ve sigara içindeki 4000 kadar zehirli maddenin frekansı filtrelerden geçirilir ve tam ters çevrilerek elektrotlar yardımı ile vücuda geri verilir. Nikotinin ve bu zehirli maddelerin vücuttaki elektromanyetik karşılığı ortadan kaldırılır. Kişi işlem sırasında genellikle bir şey hissetmez. Ama işlem sonunda sigaraya karşı yıllar boyunca oluşmuş olan tolerans ortadan kalkmış ve bir yandan da nikotine karşı bir duyarsızlaşma olmuştur. Bu kendini sigara dumanına karşı tepki verme ve sigara isteğinde azalma ile gösterir.

Biorezonans seansı sigaranın içindeki toksik maddelere karşı vücutta bir detoksifikasyon başlatır. Dokularda yerleşmiş olan toksinler kana geçer ve olabilecek her yolla vücuttan atılmaya çalışılır. Bu toksinlerin bir atılım yeri de kişinin cildidir. Kişilerin seans sonrası birkaç gün deride yağlı-bulanık bir salgı hissetmelerinin sebebi biorezonansın bu özelliğidir.

Seans sonrası en az iki gün bol su içme gerekliliği bu temizlenme işlemini hızlandırmak içindir. Seans sonrasında yorgunluk ve olabilecek hafif bulantıların sebebi de vücuttan atılmaya çalışılan bu toksinlerdir. Biorezonansın etkisi daha seans sırasında başlar ancak ikincil bir etki de temizlenmenin süreceği 48 saatten sonra oluşur. Bu süre içinde vücuda yardımcı olmak için çokca su içmek ve karaciğer üzerinde yük oluşturacak alkol ve bir takım ilaçlardan uzak kalmak gerekecektir.

Biorezonans seansının etkisinin devamı "çip" ile sağlanır. İkinci bir seansa "sadece çok nadir hallerde" gerek kalmasının sebebi bu çiptir. Enerji meridyenleri için önemli bir nokta olan göbek altına yapıştırılır. Üzerinizde bulunduğu sürece nikotinin tersi frekansları size vermeye devam eder. Sizin tarfınızdan kolayca takılıp çıkartılabilir.

Biorezonans terapisi sonunda kişiler üzerlerinde biorezonansın etkisini fiziksel olarak hissederler. Yani etki psikolojik değil fizikseldir. Bu yüzden de fiziksel bağımlılığın daha yüksek olduğu ağır içicilerdeki etki daha yüksektir. Ancak etki kişiye özeldir.

 

UYGULAMA NASIL YAPILIYOR?

Son 2 Sigara...

Tedavinin yapabilmesi için vücuttan temizlenecek frekans örneğine ihtiyaç vardır. Yani tedaviye başlayacak kişi uygulamaya gelirken yanında her zaman içtiği markadan 2 adet sigarayı da getirir. Hasta biorezonans uygulamasının hemen öncesinde getirdiği iki adet sigarayı yarım yarım içer. Tedavide kullanılacak elektromanyetik frekanslar bu son içilen sigaralardan alınır.

 

Tedaviye Başlanması...

Biorezonans Terapisi uygulaması rahat bir koltukta otururken yapılır. Bu sırada vücut 45 dakika boyunca sigaradan alınıp değiştirilen elektromanyetik titreşimlere tabi tutulur. Tedavi sırasında uygulama yapılan kişinin her iki elinde özel iletken elektrodlar bulunur, ayaklar özel iletken bir plaka üzerinde durur ve alnına bir bant sarılır.

Seans sırasında herhangi bir kötü his, acı vb. olmaz. Kişi sadece rahatlama ile beraber hafif bir gevşeklik hisseder.

 

Homeopatik Sıvı Nedir?

İçerisinde tuzlu su ve çok az miktarda etil alkol bulunmaktadır. Nikotin ya da herhangi bir aktif madde içermez. Bu sıvı tedavi sırasında cihazın içerisinde bulunur ve elektrohomeopati kurallarına göre, frekans yüklemesine tabi tutulur.

Bu sıvı tedavi sonrasındaki günlerde istek olduğunda dil altına damlatılır. Bu sıvı isteğe göre alkolsüz de hazırlanabilir veya tedavi olacak kişinin getirdiği şişe suyu kullanılarak da hazırlanabilir. Homeopatik sıvının ihtiyaç duyulduğunda günde 3-4 kez 10 damla şeklinde dil altına damlatılıp 30 saniye kadar ağızda tutulduktan sonra yutulması tavsiye edilir. Öncesinde şişe mutlaka çalkalanır. Şişedeki sıvı bitene kadar kullanılır. Sıvının cep telefonu, laptop, tv gibi elektromanyetik dalga yayan cihazlardan uzak tutulması gerekir.

 

Çip Nedir?

Homeopatik sıvıya benzer şekilde bu frekanslar bir metal üzerinden geçirilir. Bu metal tedavi sonrası göbeğin iki parmak altındaki bir akupunktur noktası üzerine çip cilde temas edecek şekilde yapıştırılır. Bir ay yapıştırılan yerde kalır, gerektiği durumlarda kişi çıkarıp takabilir. Ancak uzun süreli olarak çıkarılması önerilmez.

 

Bol su içeceksiniz...

İşlem sonrası ilk 48 saat özellikle bol su (günde yaklaşık 3 litre) içilmesi gerekir. İlk 48 saat alkolden uzak durulmalıdır. Birkaç gün boyunca halsizlik ve vücutta hafif bir sigara-kül kokusu olabilir.
Biorezonans Terapisinin en büyük avantajı “üzerine gitme davranışı” nın yapılabilmesidir. 2. günden sonra istek yaratacağını düşünülen şeyler özellikle yapılmalıdır. Böylece aslında uygulama yapılan kişi, hayatındaki tek değişikliğin sigara içmiyor olmak olduğunun farkına varacaktır.

 

Yan etkisi var mı?

Biorezonans Terapisi tamamen yan etkisiz ve doğal bir tedavi şeklidir. Vücudun dengelenmesi ve normal hale getirilmesi prensibi ile çalışır. Vücutta kötü birşeylere yol açabilecek herhangi bir etki yaratılamaz. Çünkü bu işlemde kullanılan elektromanyetik frekanslar vücutla “rezonansa girmez”. Herhangi bir elektrik akımı kullanılmaz. Kural olarak biorezonans ile sadece vücut sisteminin daha iyi çalışmasını sağlayacak tedaviler başarılabilir.