BİZ KİMİZ ?

Kendinizi iradesiz ve sabırsız olmakla SUÇLAMAYIN. Sizin paranızı çalan, hayatınızı kısaltan, nefesinizin kötü kokmasını ve çocuklarınıza kötü örnek olmanızı sağlayan sigarayı, “Ben Bağımlıyım” veya “Sigarayı bırakmak imkansız” gibi bahanelerle kullanmaya devam etmeyin. Sigarayı bırakmayı kolaylaştıran bir yöntemimiz var. Sigarayı bırakmak istiyorsanız biorezonans terapileri ile tanışın.

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi sonrasında vücut nikotini unutmaktadır. Terapinin hemen sonrasında eski alışkanlıkla kişi sigara içmeye kalksa bile vücut sigara dumanından rahatsız olmaya başlar ve kişi sigaradan aldığı tadı ve keyfi alamamaya başlar. Sigara içmek anlamını yitirir ve kişide bulunan fiziksel istek ortadan kalkar.

Sigarayı Bırakmak için Harekete Geçin...

Biorezonans Cihazı; Sigara bağımlılığınızın Klinik Psikologlar tarafından hem Fiziksel hem de Psikolojik bağımlılığı ortadan kaldıran yöntemdir.
  • Sigarayı bırakmak istiyorsunuz fakat bırakırken yaşayacağınız olumsuzluklar yüzünden sigaranın zararları ile ilgili her şeyi görmezden, duymazdan mı geliyorsunuz?
  • Yeterince sigara içtiğinizi artık bırakmanın iyi olacağını mı düşünüyorsunuz?
  • Sigara içtiğiniz için kendinizi kötü hissetmeye mi başladınız?
  • Sigarayı bırakmaya karar verdiniz ama yardıma mı ihtiyacınız var?
  • Sigarayı kolay bırakmak mümkün olsa yine sigara içer misiniz?

Klinik Psikolog Cihan ESİRGEMEZ

2012 Yılında Yakın Doğu Üniversitesi Fen- Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Aynı üniversite bünyesi altında 2 yıl süren Klinik Psikoloji alanında yüksek lisansını üstün başarı belgesi ile tamamlamıştır.

Bakırköy Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesi Psikiyatri Bölümü, Adana Ekrem Tok Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi ve Gaziantep Üniversitesi Şahinbey Araştırma ve Uygulama Hastanesi psikiyatri servisinde stajlarını tamamladıktan sonra çeşitli Özel eğitim merkezinde ve anaokullarında çalıştı.

Pozitif psikoterapi, depresyon tedavisi için farklı tedavi yöntemleri, zeka oyunları eğitimi, çocuk değerlendirme testleri, zeka testleri ve tanı, tedavi ve destek konusunda yardımcı birçok eğitim almıştır ve eğitimlerine devam etmektedir. Çeşitli kurum ve okullarda seminerler düzenlemektedir. Şuan Adana ilinde kliniğinde ve çeşitli kreşlerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Klinik Psikolog Merve BAYRAMOĞLU YOLERİ

2012 yılında Yakın Doğu Üniversitesi(YDU) Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünden mezun oldu. Üniversite eğitimi süresince çeşitli özel kliniklerde, Dr. Ekrem Tok Ruh Sinir Hastalıkları Hastanesinde ve İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Hastanesi’nin psikoloji ve psikiyatri ünitelerinde stajyer psikolog olarak çalıştı.

YDÜ Psikoloji lisans eğitimi sonrasında, Yakın Doğu Üniversitesi Klinik Psikoloji Yüksek Lisans programından mezun oldu. Yüksek Lisans programı süresince, depresyon, kaygı bozuklukları (panik bozukluk, sosyal fobi, yaygın anksiyete bozukluğu, obsesif kompulsif) kişilik bozuklukları ve diğer pek çok psikolojik bozuklukta etkin olarak kullanılan ‘Bilişsel Davranışçı Terapi ‘ eğitimini tamamladı. Bununla birlikte Pozitif Psikoterapi Temel Eğitimini almıştır ve uygulamaktadır.

Çeşitli eğitimlere ve kongrelere katılmıştır. Özellikle çocuklarda Dikkat Eksikliği ve Hiperaktivite, aynı zamanda etkili öğrenme, öğrenme bozuklukları, çocuklarda zeka düzeyi konularında çocuklar ve yetişkinlere yönelik psikolojik testlerin uygulanması ve yorumlanması üzerine birçok eğitim, sınav kaygısı ve fobi konuları içeren çalışmalar yapmaktadır. İstanbul Rorschach ve Projektif Testler Derneği’nden İrem Erdem Atak tarafından Rorschach eğitimini tamamlamıştır. İstanbul Kim Psikoloji tarafından Wisc-r Zeka testi eğitimini ve çocuk testleri eğitimini tamamlamıştır. Hızlı Okuma Eğitmenliği ve Zeka oyunları Eğitmenliğinde görevini sürdürmektedir. Çeşitli kurum ve okullarda ilgili konuları içeren seminerler ve eğitimler vermektedir. Adana ilinde belli kreşlerde yarı zamanlı olarak görev yapmaktadır. Şuan Adana’da kendi kliniğinde Klinik Psikolog olarak görevini sürdürmektedir.