Biorezonans ve Sigara Bırakma

Biorezonans kısaca maddelerin çevresine yaydığı frekansları kullanılarak vücudun o maddeye karşı enerjetik bir yolla uyarılması işlemidir.

Büyük guruplar üzerine yapılmış olan bilimsel çalışmalar hastalıkların sebepleri ve sağlıklı olmak üzerine düşünüş biçimimizde köklü değişiklikler yapmamızı gerektirecek gibi görülmektedir.

Biorezonans kendisini ilk önce alerji konusundaki çalışmaları ile duyurmuştur. Alerji kendisini geçmeyen cilt problemleri ile ya da alerjik astım, saman nezlesi vs. gibi solunum yolu problemleriyle gösterebilir. Hangi tipte olursa olsun tüm dünyadan, ilaç veya aşı kullanmadan, sadece o maddeye özgü titreşimleri kullanarak yapılan biorezonans terapileri raporlanmaktadır. Biorezonans ile alerjen maddeye karşı vücutta bir duyarsızlaşma yaratılabilmektedir. Peki alerji terapisi sigaraya karşı uygulanırsa ne olur? Sigaraya karşı vücudu duyarsızlaştırma anlamına gelecek olan bu işlem nasıl bir etki gösterir?

Biorezonansın sigaraya karşı kullanımı da ilk kez 6 yıl kadar önce Polonya'lı bir doktor tarafından denendi. Yani ilk kez sigara bir alerjenmiş gibi düşünüldü ve duyarsızlaştırma terapisi sigaraya karşı uygulandı. Sonuç çok şaşırtıcı ve heyecanlandırıcı oldu.

Sigaraya karşı etkisi anlaşıldıktan sonra, çok kısa bir süre içinde Avrupa'nın birçok şehrinde biorezonans ile sigara bırakma merkezleri açıldı.